Infinti Q50S Hybrid szybki test drive, czyli dużo pozytywnych emocji

Zobacz jeszcze

5 komentarzy

 1. optimagt pisze:

  Auto samo w sobie fajne, wyraźnie odróżniające się od swoich niemieckich odpowiedników, dzięki czemu łatwo przyciąga spojrzenia na drodze. Kwestia jednostki napędowej – rewelacja (w wersji rwd przy normalnej jeździe pali w granicach 7,5-8l, a jakie osiągi) Ponoć na rok modelowy 2017 jest przewidziany ‘lift’ wnętrza – nowe wersja nagłośnienia bose, czarna podsufitka i coś tam jeszcze (pewnie coś pożyczą z nowego q60 – nie obraziłbym się gdyby była to kierownica i główka lewarka zmiany biegów). Jedyne czego szkoda – to przynajmniej w moim odczuciu – zmarnowany potencjał tego ‘dwu-ekranowego’ systemu – nawigacja woła o pomstę do nieba, a i ten dolny ekran nie zachwyca.

  • Kamil "motocamil94" Nowicki pisze:

   Fakt design i osiągi są bardzo dobre. Dużo osób narzeka na dwu-ekranowy system multimedialny, ale będę wstanie coś powiedź jak dostanę auto na kilka dni. Na razie mogę powiedź, że auto wygląda na bardzo udane.

 2. optimagt pisze:

  Owszem udane. Osobiście przymierzałem się do zakupu, ale gdzieś po drodze nastąpiło zderzenie z rzeczywistością i wybór jednak padł na kie optime gt (to co teraz wprowadzają do sprzedaży / ja wiem, że to nie ‘premium’ ale jak się przymknie oko na znaczek i popatrzy na stosunek cena/wyposażenie/wykończenie to jest to atrakcyjna oferta) – ponieważ jakby nie patrzeć, to poza kwestią silnika na innych polach wypada lepiej niż q50. Jedyne co, to waham się czy nie poczekać do premiery nowego modelu – Kii GT (nie wiem czy pokażą już teraz w Paryżu czy odłożą na któreś z kolei targi) – cenowo pewnie będzie znośnie, a samo auto zapowiada się bardzo dobrze… pożyjemy, zobaczymy.

 1. Sierpień 22, 2017

  […] Jeśli nie znacie marki Infiniti i chcecie poznać jeden z ciekawszych modeli w gamie japońskiego producenta przeczytajcie mój wpis. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.